HAKKIMIZDA

İnoxpa 2014 yılında soğutma sistemleri ve endüstriyel mutfak sektörlerinde üstün ve kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkmıştır. 

Pınar Soğutma ve As Soğutma ortaklığında iş dünyasına adım atan İnoxpa; hotel, restaurant,  cafe başta olmak üzere, pastane grupları, mobil arazi mutfakları ve ekipmanları, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları gibi endüstriyel mutfak sektörü alanında; saklama, hazırlık, pişirme, taşıma ve servis ekipmanları ürün gruplarında, 4500’ü aşkın ürün çeşidi ile mutfakların projelendirilmesi, eğitimlerinin verilerek işletmeye açılmasına kadar tüm süreçlerin tasarımını ve kurulum desteğini sağlar.

İnoxpa tarafından satışı yapılan, başta cihazlar olmak üzere ürünler, firma bünyesinde ve dış kaynaklı laboratuvarlarda uluslararası sertifikasyon merkezleri tarafından testleri yapılarak belgelendirilmiştir.  Avrupa bölge pazarı için CE, Amerika için ETL ve NSF, Rusya için Gost başta olmak üzere, ürünlerin uluslararası pazara satışı konusunda diğer ulusal ve ihracat pazarında geçerli olacak 2000’i aşkın ürün ve ürün grubu için sertifika sahibidir.

 
 

Soğutma Grupları

Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Soğuk Muhafaza Odaları , Buz Makinaları, Salata ve Pizza Hazırlık Dolapları, Blast Chillers...

Mutfak Gereçleri

Açık Büfe Servis Ekipmanları, Masa Üstü Ekipmanları, El Gereçleri, Bıçaklar, Mutfak Set Üstü Malzemeleri

Öztiryakiler

Öztiryakiler, mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye'nin ilk imalatçı firmalarından biri olarak 1958 yılında kurulmuştur.